Vojtův všeobecný web

Vítejte na stránkách. Doufám, že se vám tu bude líbit.

Pomozte mi!

Nový příspěvek

Týraná zvířata

Tomuhle se musí zabránit. Obdivuju a zároveň nesnáším lidi, kteří TOHO dokáží PŘEHLÍŽET! Když jsem sem dával ty fotky, tak mi bylo zle... Normálně mi z očí tekly slzy! PROSÍM, POKUD MÁTE CIT, POKUD MÁTE SRDCE! DEJTE TOTO NA SVŮJ BLOG! ROZESÍLEJTE TO LIDEM A POMOZTE V PŘESVĚDČENÍ SPOLEČNOSTI, ŽE I ZVÍŘATA MAJÍ PRÁVO NA ŽIVOT!!!! A NEMYSLETE SI, ŽE LIDÉ JSOU NĚCO NADŘAZENÉHO! NENÍ TOMU TAK! JAKO JEDINÍ TVOROVÉ NA CELÉ ZEMI MÁME SCHOPNOST PŘEMÝŠLE, ALE NĚKDY TO TAK "NEVYPADÁ" NĚKDY TO VYPADÁ, ŽE SPOLU S TOTUO SCHOPNOSTÍ SE NÁM VYTRÁCÍ I CIT"!!!!! Podívejte se sem a pochopíte!!!!

Lidé si myslí, že jsou nad ostatními druhy nadřazení... Možná by tomu tak mohlo být, kdyby se lidé uměli chovat, dokázli by přemýšlet a měli by cit!!!! Potom by jsme si mohly myslet, že jsme něco víc, že jsme inteligentnější, že jsme vyvinutější... Ale, ................................................................................

Kosmetické společnosti!!!! Žena se cíti nadřazená nad druhou ženou i tím, pokud je krásnější! Proto se nalíčí, navoní, vezme si kožich, kabelku a boty z pravé krokodýlí kůže, červenou rtěnku, modré oční stíny, ... Ale Těmito kroky o sobě ve skutečnosti dokazuje, jak je podřazená, jak její myšlení spočívá v tom, že myslí pouze na to, aby byla ONA krásnější! Ale pro krásu se trpí! To je pravda, pravda, která nikdy neztratí význam! Ale je správné, aby za KRÁSU ŽENY TRPĚL NĚKDO JINÝ? NĚKDO KOMU TO ANI NEDĚLÁ PROSPĚCH? NĚKDO KDO PROTO, ABY SE ŽENA CÍTILA "SVĚŘÍ A KRÁSNÁ" ZEMŘE? NĚKDO KDO TRPÍ NEDOBROVOLNĚ? Kvůli lidem, kteří se snaží vydělat? Proto má nědo trpět? Proč musí někdo trpět? To neexistuje jiná možnost? Mluvíme o týrání zvířat a testech zkrášlujících přípravků na zvířatech!!! Tohle téma je jedno z nejhroznějších témat! Existují jiné možnosti, jak tomu zabránit! Existjí, ale proč by se to mělo dělat, že? Proč... vždyť ty zvířata... Narodí se nová!!! Zvířat je... Plno!!! Zvířata ani k ničemu nepotřebujeme! Vždyť jeden, dva, pět, deset, sto, tísíc, milion a miliony mrtvých zvířat! To se dá nahradit...

Všechno se dá nahradit! I my se dáme nahradit!!! A proto i postup testů kosmetických přípravků se dá nahradit něčím, co by zvířatům neubližovalo. To jen kosmetické společnosti si myslí, že je to zbytečné! Vždyť taková změna by byla nákladná! Proč to dělat? Proč? Protože týrání zvířat je jako týrání lidí! I zvířata to cítí! Proč to  tedy tolerovat! Proč? Protože se chce vydělávat? Proto? Jen si představte... Kdyby se to testovalo na lidech! Představte si, že by Vás přivázali na chladný kovový stůl! Světlo lefrektorů ....... Stejných jako na operačních sálech by Vás oslnilo.. A najdenou by jste cítili neskuetčnou palčivou bolest v očích! Cítili by jste jak Vám ta tekutina (mimochodem to bude jeden z nejprodávanějších šamponů na vasy... tedy až docíli toho, aby šampon nerozežíral oči..) rozežírá oči... Ale to, že tu bolest cítíte.. Nikomu to nevadí, že trpíte... Vždyť je to pčeci tak horzně, neskutečně potřeba... Bez toho jednoho blbýho šampkonu na vlsy by jsme nemohli žít, že? Tak je asné, že vy už žít nebudete! Protože kosmetické společnosti nechtějí utrácet, použijí z Vás každý kousek! Mezitím co ssevou na stole škubete a křičíte, ony Vám dají přes ústa něco, Přes co nemůžete ani křičet, ale ani dýchat! Ještě více škubete, potřebujete pomoct! Ale to opět nikomu nevadí! Po necelé hodine, kdy Vám do očí postupně nalévají nějké tekutiny... Vás odvážou a zavřou do klece o velikosti 1x1m. Pokud si myslíte, že se pro Vás vrátí aby Vás ALESPOŇ ošetřili, jse naivní! Nechají Vás tam, v kleci, oslepeného a z očí Vám tryská krev! Dobe, protože jste ušpinili klec, tak vám je obvážou špnavým hadrem... Ale to netušíte, že po další hodině, na Vás budou zkoušet Sprchový gel, který Vám skoro nic neudělá... Jen Vám rozežere kůži, ale oprotoi těm očím je to nic... Potom Vás Opět zavřou do klece... A nechají Vás tam... UMŘÍT! Tohle by se Vám líbilo? Mě tedy ne! Tak a přesně tohle prožívají ti zvířata... Ale nedědí PROČ?! Proč se to děje? Proč jsou naednou slepí, proč jim teče krev, proč musí prožívat tu bolest! A ted si porovnejte fotku modelky. Nalíčené modelky a vedle ní postavte podobné obrázky těmto:

A ted mi řekněte PROČ! PROČ TO TAKHLE MUSÍ BÝT.... PRO JEDEN TAkHLE NAMALOVANEJ KSICHT MUSÍ ZEMŘÍT DESÍTKY ZVÍŘAT!

Pokud chcete nějak pomoci... pošlete zprávu podobného charakteru někomu, komukoliv, dejte toto na svůj blog a podepiště se pod tento článek! DĚKUJI VÁM.... MOC VÁM DĚKUJI A MYSLÍM, ŽE NEJSEM JEDINÝ!!!!!

Lidé, kteří toto dělají opravdu NEMAJÍ SRDCE!!!
Žádné komentáře
 
Hra Divoké Kmeny, je bezplatná hra na bázi prohlížeče